| monymonika a întrebat:

A fost cineva in tabara (sau concediu) la Valenii de Munte la pensiunea Vera si Livia? daca da, ce ati vizitat, cum e pensiunea, mancarea, atmosfera de acolo? eu o sa merg peste 2 saptamani si nu stiu cum e... FUNDOIII

3 răspunsuri:
| CLau8GeRrY a răspuns:

Ew am facut banchetul acolo si din cate am vazut,DA,e un loc O.K. pentru. petrecut un concediu acolo. ceea ce e mai nazol e ca saloanele pentru nuntzi,botezuri,petreceri..., inmormantarilaughing[glm] este f. aproape de pensiune si s-ar putea ca noaptea sa auzi muzica continuu.ew cand am fost erau uny pe acolo, da' aia la 2 noaptea se jucau pititea prin curte.deci,atmosfera e coollaughing
kiss

| alexpr2000 a răspuns:

Da e misto se aude toate noapte sunte tipete

| cosmin_1969 a răspuns:

E suuper tare da doar daca mergi sa te distrezi nu sa te odihnestiwinkingtongue