| anonim_4396 a întrebat:

A fost cineva la hotelul Delphin Botanik World of Paradise 5*, Alanya, Turcia.Cum vi s-a parut?

Răspuns Câştigător
| Cristiana_3603 a răspuns:

Eu am fost, este un hotel foarte frumos si foarte mare, a fost minunat, recomand tuturor sa se duca la hotelul "Delphin Botanik World of Paradise 5 " mie mi s-a parut un hotel foarte foarte frumos

2 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

E super doar de aia are 5 stele. Am fost foarte multumiti de tot.

| deadea23 a răspuns:

Cum sa crezi aburelile ce ti-au fost zise mai sus? laughing Fi serioasa/serios!