| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie urgent de ceva, va rog ajutati-maaaaaaaaaaa!

Deci, am fost acum doua zile in Hotelul ( Delphin Botanik ) din Turcia, acolo mi-am facut un prieten, si el a iesit prea degraba din hotel si nu am dovedit sa-i iau datele, dar amindoi am postat la cronologie ( check in ) si nu stiu cum sa fac sa vad pe toti ce-i care au postat acolo, va rog frumos din inima ajutati-ma am nevoie urgent sa-i zic ceva... VA ROOOG!

1 răspuns:
| valentino52 a răspuns:

"Nu ai dovedit sa-i iei datele?"adica?
"ce-i" de unde pana unde cratima?
Exprima-te corect in primul rand. Oricum apasa pe username-ul care apare la check-in si asteapta sa iti aprobe cererea de prietenie. De aia nu ii poti vedea momentan profilul sau sa ii trimiti vreun mesaj privat pentru ca nu esti in lista lui de prieteni.