| AmorcitoDeSuVida a întrebat:

A fost cineva la Lacul Sfanta Ana? Este frumos pe acolo? Merita sa merg?

Răspuns Câştigător
| deniii_1832 a răspuns:

Salut! Da am fost eu de vreo doua ori.Este superb, merita sa mergi. Poti porni si din Tusnad, pe jos, fiind o ruta frumoasa prin padure, dar nu te aventura singura! Langa Lacul Sfanta Ana se afla o mlastina unde se poate intra doar cu ghid! Nu mai stiu exact numele mlastinii dar poti intreba lumea de acolo.In jurul lacului se afla multe tarabe.De la una trebuie sa iti cumperi acel cozonac secuiesc. kurtos kalacs, daca stii la ce ma refer. Distractie placuta si sper ca ti-am fost de ajutor! funda"?

7 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Da este foarte frumoslove struck Chiar meritawinking Eu am fost acum 3 lunihappy Daca vrei s amai vorbim pe mess sau sa iti dau poze de acolobig grin da-mi id-ul tau happy

| Iulika96 a răspuns:

Poi am auzit ca este foarte frumos si foarte curat(mai ales lacul). Nu are nici un rau care se scurge acolo si apa se acumuleaza doar prin ploi.Am vrut si eu sa merg si voi merge.Iti recomand sa te duci :*

| Gabiii_5091 a răspuns:

Da, normal ca se merita sa mergi smug

| mika a răspuns:

E foarte tare, deci te asigura ca merita!

| Lollidella a răspuns:

Am fost in excursie in a5a si a fost foarte frumos. Apa e foarte curata si toti din autocar sau aruncat in apa laughing [unii chiar imbracati laughing] Merita sa te duci acolo love struck

| mihaibrasov a răspuns:

E fain ca inca nu e un loc imbibat si imputit de prea multa lume.

| anamariarebela a răspuns:

Da am fost...este foarte frumos locul...