| anonim_4396 a întrebat:

Ați fost vreodată în Ibiza? Cum e acolo?

12 răspunsuri:
| betibeti50 a răspuns:

Da, in concediu, dar nu mi s-a parut extraordinar sau ceva iesit din comun decat in Bulgaria sau Turcia. Prefer Mamaia, sincer.

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Nu, am fost in castellon si e foarte frumos acolo, tu ai fost ai agatat ceva macar o banca?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu am părăsit niciodată în viața mea zona Arad-Oradea-Timișoara, d'apăi țara.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Patriot pe viata a, si ai vrea sa mergi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

S-ar putea să îmi caut ceva de muncă în străinătate pentru următorii 2 ani, preferabil Olanda sau Suedia, acum că am terminat cu liceul. Deși am multe cunoștințe și în Spania, Italia și mai ales Germania.
Eu aș vrea să mă stabilesc permanent în Olanda, dar poate mai rămân ceva vreme prin România să fac o facultate. Deși acuma nu prea îs așa sigur ce vreau să fac cu viața, ultimi ani am avut numai depresii și acum mă simt cam pierdut de tot.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu spun sa inveti o limba straina man

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Știu engleză, sper că mi-e de ajuns.

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

In Germania nu prea ai ce face cu ea

| Thomas2014 a răspuns:

E foarte tare in fiecare seara is cluburi in aer liber
E blana

| Mayhem666 a răspuns:

Da, nu am fost acolo niciodata, mi se pare extraordinar tot ce nu am vazut, a fost fascinant.