| alexRE a întrebat:

A vizitat careva acropolele sau piramidele, ceva special, deosebit se merita a calatorii pentru a vedea aceste monumente?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Locuiesc In Atena GRecia si am vazut Acropole! E fantastic sa fii atat de aproape de istorie! Merita sa vezi...

2 răspunsuri:
| rockaholic a răspuns:

Daca tot te duci in grecia, iti recomand sa te duci si la meteore... e superb

| Brotacel a răspuns:

Buna!

Da, am fost o data in Grecia anul trecut...si cand eram mai mica am fost in Egipt de 2 ori (o data la 11 ani si o data la 13). Intradevar e fantastic. Sa vezi toate piramidele alea e... uimitor. E ca intr-un vis.Si pe acropole sa urci e ca un vis. E superb. Nu as da nimic in schimb pentru o vacanta in Grecia sau Egipt.

Pa, pa.