| eu_9498 a întrebat:

Ai fost vreodata intr-o tara straina?

Răspuns Câştigător
| z0uzh0lina a răspuns:

Da am fost in Grecia vara trecuta la Marea Egee.era foarte caldlove struck

23 răspunsuri:
| eu_9498 explică:

Eu am fost in turcia:d. e fain

| Fvn a răspuns:

Da. in vreo 7

| AvalohAlyn a răspuns:

Nu. E visul meu din totdeauna sa ajung la Paris. Sper ca odata.candva.se va indeplini acest vis.

| T2S a răspuns:

Mdea... Spania

| traficanta a răspuns:

Da, in Spain.De ce? Tu ai fost?batting eyelashes

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Da, am fost. Îmi place să trec graniţa repetitiv. Îmi place să descopăr oameni, culturi, locuri. Şi mai îmi place să ajung să le cunosc destul de bine să le iubesc.

| TheCookie a răspuns:

Eu am fost de 3 ori in Grecia, o data in : Serbia, Macedonia, Bulgaria-Sofia, Ungaria
si as vrea sa ma duc in Germania :X:X:X:X:X

| Vizitiul a răspuns:

Am fost odata in Germania, am ramas uluit de curatenia din acea tara, dar ceva din mine imi spunea ca tara de bastina e mai importanta.

| lora3u a răspuns:

Nu... dar cu prima ocazie as face-o fara ezitare!winking tu?

| CM7YRE a răspuns:

Da, in Italia, cand eram mai mic, a fost frumos big grin

| Sill a răspuns:

Turcia
Malta
Bulgaria
Franta
Marea Britanie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am fost în China și am văzut roboței. rolling on the floor Glumeam am fost în Grecia la Marea Egee si ai cea mai faina apa în care poți intona.

| Диана a răspuns:

Da, in Bulgaria. A fost nasol pentru ca am mers cu parintii. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ooops vroiam sa zic "innota"
PS:se vindeau gogoși pe plaja.hmmm ce bune erau și acum mai știu ce gust mișto aveau :X

| ----:anonim:--- a răspuns:

Da am fost.In Ungaria, Austria, Italia.
Cel mai mult m-a impresionat Austriabig grin

| Lavu a răspuns:

Da... ungaria austria italia si slovacia...de mai multe ori si am stat

| danco a răspuns:

Bulgaria, grecia, olanda, norvegia si germania de 2 ori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suedia si Norvegia foarte frumoase.

| BlackPearl a răspuns:

Da am fostlove struck Multaaaa civilizatie sa stii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.in Bulgaria, Turcia, Italia

| rockaholic a răspuns:

Da
Am fost de 4 ori in Grecia
De n ori in Bulgaria
Serbia
Croatia
Bosnia si Hertegovina
Muntenegru
Kosovo
Macedonia
Ungaria
Austria
Germania
Franta
Belgia
Olanda

| Klara a răspuns:

Normal ca am fost. Cel mai mult mi-a placut Polonia (acolo am si stat ceva mai mult) happy

| Marrythenight a răspuns:

Da, am fost. In Norvegia, China. ( vorbesc serios, am o matusa care e casatorita acolo )