| Helăăăăăuu a întrebat:

Am 12 ani si 1.60-1.65. m. La Aqua Magic, dupa inaltimea de 1.50 m esti considerat " adult". anul trecut avem 1.60 si am intrat cu pretul pentru copii. Anul acesta oare o sa mai am noroc? P.S : Sincer, par inca un copil.

11 răspunsuri:
| GoguSteriade a răspuns:

Nu te duce unde nu-ti permiti, daca te zgarcesti la bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reducerile nu se acorda in functie de inaltime ci in functie de varsta.

| Seby90 a răspuns:

Taieti piciorele, o sa ai garantat pret redus pe viata. Eu zic ca merita.

| Helăăăăăuu explică:

LOL. ce raspunsuri tampite..ma astaptam la ceva.eii. lasa

| Helăăăăăuu explică (pentru Seby90):

Seby, eu credeam ca aici exista persone mai mature poate decat mine. dar vad ca ai ramas la ideea cu Cenusareasa, cu taiatul talpii. Trebuie sa stii, ca sigur nu ai uitat!

| Seby90 a răspuns (pentru Helăăăăăuu):

Tu realizezi ca intrebarea ta este mai mult decat stupida, in acelasi timp ea nu asteapta nici un fel de raspuns, realizezi asta? Este mai mult... o intrebare retorica, fara sens.
O zi buna.

| tarik44 a răspuns:

Pe aia nu-i intereseaza cum pari... La cat de disperati de bani sunt daca depasesti esti adult. Si eu am vazut un copil de 7 ani cu gigantism care era considerat adulthee hee Traim in Romania.

| Helăăăăăuu explică (pentru tarik44):

. Si asta ne ocupa tot timpul! laughing

| Helăăăăăuu explică (pentru Seby90):

Vai tu! Valea, 'tu'ti mortii matii de javra!

| Seby90 a răspuns (pentru Helăăăăăuu):

La ce altceva ma puteam astepta din partea ta?

| Helăăăăăuu explică (pentru Seby90):

puppy dog eyes Adioooo!