| XxBoGdYxX a întrebat:

Am 3 gurami masculi, 3 femele betta si o pereche de sanitari. Daca as pune o femela de gurami si un mascul de betta, ce s-ar intampla?

Răspuns Câştigător
| Milk Swan a răspuns:

? HABAR N-AM, dar am avut un acvariu cu foarte multi pesti si au murit batandu-se intre ei, si a ramas doar un scalar. Ai grija, nu te forta, ca poate va incepe LUPTA PESTILOR!

4 răspunsuri:
| XxBoGdYxX explică:

Gurami albastri si betta splendens si sanitari patati( nu stiu cum se numesc real)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De regula nimic, ca sunt din aceeasi familie, mai putin "sanitarii" (corrydoras). Oricum conteaza foarte mult acvariul in care sunt intretinuti, varsta lor. Eventuale probleme ar fi cu masculul de betta, care este mai agresiv, dar nu cred ca ar exista incaierari intre masculi de gurami si masculul de betta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sar inmulti laughing big grin is bun
winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tei imbogati frate