| PinkPanther a întrebat:

Am doua intrebari pentru cei care au fost in Antalya.
1. Am inteles ca pe aici sunt locuri inde se gasesc haine si acccesorii ok la preturi mult mai mici decat la noi, Unde sunt aceste targuri sau magazine?
2. Ce parcuri de distractii sau locuri de divertisment pentru seara gasesc pe aici?
Stiu lucrurile astea le-as putea cauta si pe google, dar vreau o parere de la cineva care a fost pe aici, nu prea ma incred in reclame. vreau sa merg la sigur.
Mersi

1 răspuns:
| Rico_1149 a răspuns:

Du-te in centru vezi ca sunt cateva magazine big grin si parcurile alea in aer liber de exemplu Andizli Mezarligi mie imi place foarte mult parcu Haci Mustafa Karakasli Cami sunt aproape de mare cam la 5 10 km big grin Distractie placuta