| jenna1213 a întrebat:

Ce site-uri stiti unde se gasesc haine la preturi mici?

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| EUSIATIT a răspuns:

Daca cea care tia recomandat situl tuatara considera ca sunt preturi mici inseamna ca are salariu de parlamentar si si permite te rog sa consulti situl si sa mi spui daca esti multumita de preturile afisate. eu te sfatuiesc sa te indrepti spre miniprix

| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.miniprix.ro/ sunt cele mai mici preturi dupa parerea mea.

| cosmindic49 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/haine-ieftine.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placaVezi Aici http://dshop.cabanova.com/haine-ieftine.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| miky008 a răspuns:

Http://foggishop.ro/32-sacou
aici sunt haine ieftine si sunt si frumoase;))

| jenna1213 explică:

Sunt de acord ca pe tuatara sunt preturi mari, nu e ceea ce vroiam eu.