| printesuk10 a întrebat:

Am luat deja un bilet de tren de student, si as vrea sa il anulez si sa imi iau alt bilet catre aceeasi destinatie si in aceeasi zi, dar la alta ora, este posibil? A mai facut cineva ceva asemanator? Stiu ca mai demult am incercat sa imi iau alt bilet, dar nu a putut casierita sa imi dea, pentru ca nu o lasa sistemul.

2 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Eu imi amintesc ca atunci cand am luat biletul si l-am schimbat, biletul nou a fost pe o data diferita ca mi-a zis ca nu poate in aceeasi zi. Poate au mai evoluat, eu zic sa te duci la o agentie sa incerci. Posibil sa platesti o diferenta chiar daca esti student.

| ronaldo12306 a răspuns:

Acum nu cred ca se mai poate. Scuze!