| alexandra033 a întrebat:

Am nevoie de ajutoor! stie cineva vreo firma de transport international care duce minori?Cu imputernicire de la parinti.am nevoie de romania-spania...urgent!Dau fundita

8 răspunsuri:
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Atlassib.happy.si te pune in grija soferului.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice firma te poate duce dar numai in conditii legale: insotita de un adult, acceptul parintilor dat in fata notarului, etc.

| alexandra033 explică (pentru SuperGirl122222222222):

Am fost si am intrebat la atlasib si a zis ca nu duce minori.adica nu ma ia soferul in grija

| SuperGirl122222222222 a răspuns (pentru alexandra033):

Dar,fratele meu asa a plecat in Portugalia. poate, dar, mergi la alta firma.

| alexandra033 explică (pentru SuperGirl122222222222):

Care alta firma? alta nu stiu.si daca merg tot la atlasib o sa imi dea acelasi raspuns.

| alexandra033 explică (pentru SuperGirl122222222222):

Am sunat la atlasib si mi-a zis ca nu se poate.

| EuroTour_Alex_1993 a răspuns:

Www.alexeurotour.ro/
Transport persoane cu microbuzul si autocarul International – Romania/ Romania – International, livrari colete, pachete livrare la domiciliu, comod si ieftin.Loc suficient pentru cei cu bagaje mari
Rezervari : 0332-566-255; 0756-833-674; 0762-280-240

| Nedelcu_Cristian_1996 a răspuns:

Https://zgr.ro - desi este prea tarziu raspunsul pentru intrebarea ta... pe ceilalti ii poate ajuta...

Linia internationala de transport persoane, colete si autoturisme Romania – Germania Zgr.ro dispune de o flota proprie de autovehicule moderne – microbuze cu capacitatea de 8+1 locuri conduse de o echipa de conducatori auto profesionisti.