| FerLin a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru.
Sunt din Suceava si impreuna cu niste prieten din Botosani vrem sa facem o iesire in afara tarii speculand last minute-uri.
Ma intereseaza programul curselor Emaus Tour (aeroport), de la Botosani - Suceava - Cluj si invers.
Am incercat sa sun la ei dar se pare ca programul curselor lor e secret de stat.
Am raspuns la un intreg interogatoriu dupa care mi s-a spus ca nu ma pot ajuta pana nu stiu ora de plecare/sosire a avionului.
Daca stie cineva cum sunt cursele lor pe aceasta ruta, va rog sa imi spuneti si mie.

Multumesc!

1 răspuns:
| Elelei a răspuns:

Inteleg ca firma asta (de pe site-ul lor) nu apartine de aeroport.
Asta ai vazut? https://www.emaustour.ro/....../index.php
Au curse zilnice dar rezervarea se face cel putin cu o zi inainte. In alta ordine de idei, "La cerere putem oferi spre inchiriere BUS-uri pentru grupuri organizate cu destinatii diverse." Tot cu programare anticipata.
Acum am cautat mai mult si vad ca... este firma suceveana. Du-te pana la ei. Fata in fata altfel iti vor raspunde.