| Lioana a întrebat:

Am nevoie de o idee geniala de vacanta pentru o săptămână in luna decembrie. Preferabil in afara tarii.

40 răspunsuri:
| Lioana explică (pentru sadrian46):

La pretul asta nici nu mai are rost sa deschid linkul.

| haileewatson a răspuns (pentru suntserios):

Luna decembrie e cea mai costisitoare din an.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru haileewatson):

Mnu. Luna decembrie e costisitoare in destinațiile de iarna. In rest august e de departe cea mai costisitoare. Decembrie e chiar o lună ieftina pentru destinațiile de vara

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru Lioana):

Ba are, ca să vezi ce înseamnă geniul, și să te inspiri.

| Lioana explică (pentru sadrian46):

Cred ca avem viziuni diferite despre ceea ce inseamna genial.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru Lioana):

Așa este, dar ca să te ajut să îți ajustezi viziunea. Cei ce adminstrează acel hotelși fac profit din el, au clienți care sunt dispuși și își permit să plătească acele prețuri. Cum sunt acei clienți? Geniali?

| Lioana explică (pentru sadrian46):

Cum sunt acei clienti? As avea cateva adjective pentru ei: fraieri, risipitori, fitosi etc. Eu caut locuri frumoase nu hoteluri frumoase.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru Lioana):

Fraieri. La banii aceia. au avut experiențe de viață. Așa că știu pe ce dau banii. risipitori. Când ai câteva miliarde, nu vrei să le duci cu tine acolo unde împingi panseluțele în sus. fițoși. În lumea lor, nu mai contează să faci fițe.
Vrei un loc frumos? Te ajut să cauți. Numai 175000 GBP pe noapte.
https://www.luxuo.com/......hotel.html

| Lioana explică (pentru sadrian46):

Tu esti fixat pe hoteluri. Prefer cabanele de lemn dar sa merite peisajul.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru Lioana):

Platoul Padiș din Munții Apuseni.