| discovery a întrebat:

Am nevoie urgent care stie daca la bordul avioanelor exista un telefon pe care l pot apela

3 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Nu poti apela nici-un avion deoarece telefoanele pasagerilor sunt inchise si nu exista un telefon deoarece poate bruia semnalul cu turnul de control.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu poti vorbi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum sa apelezi. Daca este ceva extrem de urgent poti contacta compania aeriana care mai apoi sa trimita un mesaj la piloti. Dar trebuie sa fie ceva cu adevarat important.