| Narnia a întrebat:

Cine știe care este numărul de telefon la care poți apela pentru Mos Crăciun exista de la pro TV?

7 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

0745974006, momentan abonatul orange nu poate fii contactat, am incercat si eusad

| alecs871 a răspuns:

| ellenutzza a răspuns:

Stiu ca l`am notat anul trecut pentru un verisor de`al meu dar anul asta nu stiu daca mai e acelasi...totusi ti`l dau si incerci:0218253888.

| DoarOana a răspuns:

Scrie acolo la emisune la sfarsit sau la inceput

| Narnia explică:

Intre timp de când am pus întrebarea am aflat ca numărul este 0318253888 și chiar merge.

| lalala_5334 a răspuns (pentru Narnia):

Da chiar este bun sa stii
si eu am numarul asta

| Anca_4832 a răspuns:

Numarul este 0318253888 dar l-a mine zice RESPINS cand sun...