| mickeye a întrebat:

Am o întrebare.Am fost de câteva ori în Bulgaria și de fiecare dată am cumpărat vignetă.
Din câte am văzut, România e o țară mai frumoasă și nu merită să mă mai duc în Bulgaria.Dar am o curiozitate.
Dacă mă duc doar în Ruse, trebuie să mai cumpăr vignetă?

Răspuns Câştigător
| valentino52 a răspuns:

Daca parasesti granita iti trebuie. Si in bulgaria se merita doar daca vrei o mica fita sa zic asa la un hotel de 5 stele. Eu stau in Mamaia si stiu preturile pe la hoteluri si cam cat dai pe seara la 3 stele la noi dai acolo la 4 stele poate chiar 5 cu all inclusive.