| ruxycat a întrebat:

Am o intrebare pentru cei ce stau in Suceava, vin la bunicii mei si as vrea sa vizitez Suceava, gen muzee sa vad filme, sa vizitez anticariate, magazine, daca se poate sa vad niste magazine unde se vand materiale textile (nu conteaza ca sunt scumpe) FUNDITA DACA IMI DATI SI ADRESE!

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Pai in toata Suceava ai unde cheltui banii, iti recomand cetatea Sucevei, Manastirea sf Ioan cel nou de la Suceava, bazarul daca vrei ceva