| anonim_4396 a întrebat:

Am o pensiune in Arieseni si doresc sa o promovez pe internet.
Am vazut cateva site-uri dar toate sunt cam scumpe.
Stie cineva un site mai ieftin, de promocare pensiuni?

4 răspunsuri:
| DrViorel a răspuns:

Cauta panouri electronice, sau daca nu simple, in orase cat de cat mari, gasesti si in ziar si pe internet, nu sunt scumpe si sunt eficiente, pe internet pe site-uri speciale sunt scumpe, iar pe alte site-uri nu se uita lumea... Succes si o zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intra pe www.micapublicitate.net. Este nr 1 in Romania la anunturi gratuite. Poti sa iti bagi acolo oferta. Gratis. Cu poze sau chiar cu un film

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La www.infopensiuni.ro sunt gasesti aproape toate pensiunile din Romania. Portalul e foarte bine structurat pe oferte de sezon, oferte speciale, obiective turistice si ofera o vizibilitate foarte buna.

| andrey2503 a răspuns:

Pe www.lapensiuni.ro ai 9 luni de promovare gratuita dupa care preturile sunt mult mai mici fata de celelalte site-uri.