| emovladpop a întrebat:

Am primit doua oferte de vacanta intre care sa aleg, voi ce ziceti Baile Felix Oradea sau la mare in Eforie Nord?

10 răspunsuri:
| ioanahd1 a răspuns:

La mare happy

| Dariusuu a răspuns:

De ce să mergi la ștrand când poți să mergi la mare?
E adevărat, e frumos și la Felix dar la mare e cu totul altceva.

| AnonymousTPU007 a răspuns:

N-am stiut ca Baile Felix sunt asa cautate...Eu as alege marea, nu e tot una marea cu o piscina(adica mai multe)
PS.In ce oras stai tu nu este strand?

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

La bai poti merge si iarna, dar daca-i mai aproape de tine decat marea, ai mai multi bani de cheltuit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marea.Nu se compara cu Baile Felix.In Felix nu ai prea multe de vazut.

| Oprisan_Bogdanel_1980 a răspuns:

Baile felix

| Mihaela1964 a răspuns:

Alegerea este in functie de mai multi factori:varsta, bani, distanta fata de cele doua localitati, starea de sanatate, etc. Avand in vedere ca e cald as alege marea, la Felix vara e mult prea cald incat sa te mai si "racoresti" cu-o apa termala...

| GrumpyGirl a răspuns:

E foarte frumos la felix. Baile termale...

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Eu îţi recomand să alegi Eforie Nord.
Într-adevăr e frumos la piscină, apă curată, dar nu se compară cu marea.
Pa-pa.

| emovladpop explică:

Multumesc de raspunsuri, oficial azi 8 iulie plec la eforie, ma asteapta un lung drum avand in vedere ca stau in baia mare!