| Florian80 a întrebat:

Buna TPU.
Cat costa un taxi din Oradea pana in Baile Felix?
Ms.frumos

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Undeva pe la 40-50 de lei ar trebui, pentru ca sunt cam 10 kilometri. In alta ordine de idei, Boltul ar trebui sa fie mai ieftin in functie de momentul zilei (daca e disponibil pe acolo). Daca nu, vreo doua ore pe jos si-ai ajuns...

| Florian80 explică (pentru GabiDumitrescu):

Ms frumos

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Florian80):

Sper sa fie cu folos! Sa revii sa ne povestesti cum a fost. happy

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Depinde din care parte a orasului.
Pregateste-te la o suma de 100-150 lei, fiind in afara orasului, spre un centru de relaxare "de elita" al tarii.

| Florian80 explică (pentru Bula):

De la gara din oradea pana in baile felix

| darrio2007 a răspuns (pentru Florian80):

Avand in vedere distanta, pe undeva la 50 de lei maxim.