| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare la voi.Mi-am luat bilet sa plec in Italia, dar la intoarcerea de acolo in tara imi expira buletinul.Este vreo posibilitate sa-mi fac buletinul pana plec la urgente? Mai sunt 2 saptamani pana plec.Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ai timp. Mergi luni și se rezolvă.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

E timp destul, bafta!

| TheAce a răspuns:

Poti sa il faci inr egim de urgenta, 24 de ore. Timp e asadar suficient, numai nu o lasa pe ultima suta de metri. Trebuie sa stii ca, evident, vei plati o taxa suplimentara.