| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare ...trebuie sa plec din tara pe 7 iulie cu unul din parinti si am inteles ca daca buletinul imi expira in 6 luni nu pot iesi din tara si mie in febroarie imi expira pe 2 sunt minora am 17 ani ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Piuliță a răspuns:

Heii!
Poti iesi din tara chiar daca buletinul iti expira in 3-4-5-6 luni,pentru ca esti cu un parinte,eventual o sa dea parintele care ramane in tara o semnatura, in rest nimic, stiu din proprie experientahappy