| Sara a întrebat:

Am urgenta nevoie de niste nume de pensiuni din Vatra Dornei, bine ve-ti zice cauta pe net, dar nu doresc asta! Vreau pensiuni la care ati fost sau macar stiti ca este o cazare buna si preturi acceptabile, pnt un 1 decembrie placut! Va rog, m am trezit cam tarziu, cred ca e cam full dar macar merita sa incerc. Cu respect, eu!

6 răspunsuri:
| marioBARCELONA a răspuns:

Iti trebuie un nume scurt, usor de retinut si care sa-ti indice zona in care se afla(locatia). Am observat ca se "poarta"denumiri de flori.
Eu as incerca ceva gen Crinul Dornei...
Succes!

| MM a răspuns:

Vila Bogadi.Am fost acolo cu colegii, la sfarsitul liceului ( 2005). Nu stiu ce preturi mai are acum, dar atunci era foarte ieftin, ne-a ajuns foarte putin, iar camerele sunt mari, frumoase si am fost tratati foarte bine de catre gazda.

| Me23 Tia a răspuns:

Http://www.pensiunea-lebaron.ro arata destul de bine. dar personal nu am fost acolo.scuze doar atat pot face pentru tine

| danutzvd a răspuns:

Pensiunea Pop, e destul de ieftin acolo, dar nu are restaurant, ci doar terasa si gratar afara.

| andrey2503 a răspuns:

Gasesti aici cele mai bune pensiuni din Vatra Dornei
http://www.lapensiuni.ro/ro/pensiuni/bucovina/suceava/vatra-dornei