| anonim_4396 a întrebat:

Am voie in avion cu un buchet de trandafiri?

9 răspunsuri:
| JLBKO a răspuns:

Dc sa nu ai voie? Da cred ca ar trebui sa-l cumperi cand ajungi la destinatie... sau vrei sa-l oferi in avion?

| trolololforever14 a răspuns:

Da ai voie.eu cand am fost in avion am luat aparatul foto.numai ca n-aveai voie sa faci poze sau sa-l tii deschis. sper ca te-a ajutat raspunsul meu happy

| Ana_6509 a răspuns:

Atat timp cat nu ai ascunsa vreo bomba printre trandafiri...laughing

Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu ai voie cu trandafiri in avion.

| BLeH[RO] a răspuns:

Da sigur ca ai voiewinking

| Psihoyounger a răspuns:

Nu ştiu sigur dacă ai voie sau nu, dar de ce nu îi cumperi când ajungi? De ce să îi mai cari, riscând să se strice? Asta dacă nu vrei să îi oferi în avion, cum a spus şi JLBKO. Călătorie preferată!

Psihoyounger

| iulian2260 a răspuns:

Numai sa fie proaspeti

| ramonaky25 a răspuns:

Nu stiu de flori, dar stiu ca in bagajul de mana nu ai voie cu lichide, deodorante, creme.