| ralucamuresan a întrebat:

Anul acesta as dori sa plec in Antalya cu sotul meu. Ce agentie de turism imi recomandati? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ioanajjj a răspuns:

Noi ne-am intors saptamana trecuta din Antalya. Am stat la Jacaranda Imperial. Un hotel extraordinar. Am cumparat pachetul din ianuarie de la Campion Tour. Insa poti sa iti verifici singura tariful pe platforma lor www.suceava-antalya.com. Iti recomand Antalya cu mare drag!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu cauti tu ceva care iti convine? Functie de banii disponibili pe care ii ai.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Niciuna, iesi mai in avantaj sa iti iei tu ce hotel vrei, ce mijloc de transport vrei.

bilete de avion la Turkish, hoteluri de pe booking