| torro a întrebat:

Anul acesta o sa termin turul oraselor din Romania pe jos. Intrebare: Vine cineva cu mine cativa km, macar? Dupa Paste, o sa plec din Ploiesti. din fata Pub Doroftei. Vrea cineva sa ma cunoasca? Amanunte pe www.mirelcalator.blogspot.com

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea sa te cunosc. Esti un om fascinant. Bravo tie! Ar fi fain daca ai avea drum si prin Brasov.

| torro explică:

Dupa 8400 de km, am trecut prin 234 de orase. Mai am de strabatut 78 de orase. Problema e ca firma unde lucram a dat faliment si nu am reusit saMi fac rost de fonduri pentru ca sa termin calatoria. Mai rau, am reusit sa ma accidentez si sunt incapabil sa mai lucrez pana la data hotarata pentru plecare...
Intrebarea e doar de forma: este cineva in Romania care ma poate ajuta?