| anonim_4396 a întrebat:

Are careva idee daca gasesc si eu cazare la Eforie Nord cu 100 de lei pe noapte? Ca ma uit pe net si sunt niste preturi ca la Miami Bich.
Daca gasiti orice nu ma intereseaza vila, pensiune, hotel, scrieti-mi va rog.
P. S PENTRU LUNA AUGUST

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi cu rulota sau cu cortul.
Inchirierea locului de parcare mai incape in acei bani. big grin

| Adry05 a răspuns:

Da intra si tu pe mai multe site-uri si nu doar astea arhicunoscute si da-i acolo filtrare pret 100 lei pe noapte.

| Adry05 a răspuns:

Sper ca nu vorbesti serios laughing))

| xAndreas11 a răspuns:

Sau mergi la comun cu oamenii ce locuiesc acolo, gasesti si la 20-30€ pe noapte cu conditii decente, pana la urma mergi la mare nu sa stai in casa tongue

| GabiDumitrescu a răspuns:

Si fix in virf de sezon, nu esti mofturos, vad. Cauta pe turistinfo - https://www.turistinfo.ro/......_nord.html