| andreeafbz a întrebat:

Care este cel mai bun hotel sau pensiune aproape de plaja din Eforie N, cu preturi rezonabile si confort?

4 răspunsuri:
| LiaYapp a răspuns:

Mie mi se pare Vraja Marii. Nu or fi conditiile aprpape ca la un hotel cu 4 stele. Dar sa auzi marea si sa iesi de cate ori vrei la innot e excelent. Asta e parerea mea, dar trebuie sa-ti faci rezervare mai devreme, daca vrei sa stai acolo ca acest hotel e cautat. Am fost de mai multe ori acolo si mie mi-a placut

| Andy04 a răspuns:

Hotelul Europa.Are cam de toate + piscina.Cred ca are vreo 4 stele. FUNDA?

| Mihaela88 a răspuns:

Să ne bucurăm, aşadar,
Cît încă suntem tineri
Fiindcă dup-o tinereţe agitată,
Şi-o bătrîneţe-ngreunată,
Ţărîna ne va avea pe toţi.

Viaţa ne este scurtă
Va fi terminată prea curînd,
Moartea vine fulgerător
Atroce ne agaţă-n ghearele-i.
Nimeni nu-i cruţat de-aceasta.

Unde-s, oare
Cei ce-au trăit înainte-ne?
Poţi s-ajungi pînă-n Ceruri
Sau să păseşti prin Iad
De doreşti să-i revezi.

Trăiască şcoala!
Trăiască profesorii!
Trăiască fiecare-ntrebător!
Trăiască fiecare-ntrebătoare!
Fie ca ei să-nflorească de-a pururi! sper ca te-am ajutathappy

| mihaelabukian a răspuns:

De ce nu intri pe www.statiunilitoral2011!?
desi preturile sunt f piperate!
mai bine te duci cu aceeasi bani, sau chiar mai putin...in alta tara?