| 3011 a întrebat:

Arsenal parc sau Băile Felix?

3 răspunsuri:
| alex495 a răspuns:

Pfff, e o decizie grea, du te la Arsenal, Baile felix pot fi inlocuite lejer cu therme. Probabil esti din Bucuresti sau de unde?

| 3011 explică (pentru alex495):

Timisoara

| alex495 a răspuns (pentru 3011):

Pfff, sa stii ca ii gasisem unei rude din Timisoara avion cu 10 euro la Bucuresti acum vreo 4 luni, faci o ora cu avionul, pleci dimineata la 8 din TM, la 11 esti la Therme, si e avion la 6-7 iar Bam, 1 k de km intr o zi cu doar 20 de euro, naibii e mai scump biletul la Therme decat avionul rolling on the floor)