| kyrcea a întrebat:

As dori sa vizitez Cheile Bicazului miercuri insa nu inteleg un lucru. Daca dati Cheile Bicazului pe google va apare un program in care spune ca miercurea este deschis doar de la 05:00 la 10:00... E o eroare sau chiar se inchide drumul miercurea?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Suna l pe domnul Vela si intreaba l

| sierra1 a răspuns:

E drum național, NU de inchide

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Este doar un program pe care il poate modifica oricine vrea, chiar si tu. Este o eroare facuta intentionat sau nu, de o persoana. Poti sa apesi pe "sugereaza o modificare" si pune ca este non-stop.

| AlexandruGeo a răspuns:

Salut! Acel drum nu se închide, dar probabil acel program este pentru magazinele de pe marginea drumului.

| Dismally a răspuns:

Nu se inchide nimic, poti merge in orice zi si la orice ora happy Totusi nu iti recomand sa mergi noaptea, e periculos si nici nu vezi nimic.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu se inchide nimic

| darrio2007 a răspuns:

Probabil este programul cand ursii isi iau micul dejun.