| darkhell217 a întrebat:

As dori si eu sa stiu care ar fi cel mai ieftin Avion posibil Bucuresti - Tunis (1 adult si o minora..., ma puteti ajuta va rog cu niste detalii? pret? etc...
mersi

Răspuns Câştigător
| gabrielgypps a răspuns:

Prietene, incearca pe paginile de rezervari zboruri, ei au motoare de cautare si -ti spun preturile imadiat. daca erai si tu inteligent si spunea-i si data de calatorie, data de intoarcere eventual, sau daca ai marja de cateva zile in functie de pretul biletului puteam sa-ti caut eu si sa-ti zic.
apoi trebuie sa ai card pentru cumparaturi online, si trebuie sa ai si documentatia minorului cand mergi la aeroport. mai ales daca tu esti iubitul si mergeti in vacanta trebuie act notarial de la ambii parinti.

3 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

De ce nu cauti pe net ca sa poti sa bifezi si data plecarii si data intoarcerii sa fii sigur de informatii

| rahelyta a răspuns:

Buna incearca pe site asta http://book.wizzair.com/Default.asp?slid=clear&language=RO nst daca este pentru destinatia care vrei tu dar sunt ieftine chiar si cu 70ron

| darkhell217 explică:

Nu este pentru mine biletul, este pentru o Prietena si fica ei...