| Cookieh a întrebat:

As putea gasi undeva pe net numar de telefon pentru. cazare undeva in Constanta? Insa nu cazare la hotel/pensiuni, ci in casa cuiva, pentru ca e mai ieftin. Oare care ar fi preturile pe noapte in perioada aceasta?

1 răspuns:
| ruxandra1 a răspuns:

Buna Cookieh! Ai putea gasi la hotel sau pensiuni,etc,dar sa stai in casa cuiva nu cred ca ai avea sanse,fiinda nimeni nu cred ca primeste straini in casa tinand cont ca sunt moteluri pensiuni hoteluri, daca ai avea niste cunostinte atunci poate da, dar cum spui tu nu, la hotel pretul aproximativ 50~ euro /noapte.pensiuni -vile-moteluri aproximativ 20 -35 euro, iar sa stai in casa cuiva aproximativ 5 -10 euro,dar depinde cine primeste strainiwinking,parerea mea este ca o pensiune ar fi cel mai bine, sper ca am putut sa te ajut! O zi frumoasa, Ruxandra