| Ro_Tudor_1996 a întrebat:

Mi-as putea gasi in Bucuresti cazare la 50 lei pe noapte?

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Piine cu 20 de bani nu ai sa gasesti niciunde in Romania. La fel si cazare cu 50 de lei in Bucuresti. Ce nu se poate, nu se poate.
Cu 50 de lei, doar la anumite campinguri in tara poti gasi cazare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La hostel probabil ca da

| Roslie a răspuns:

La 2-3 stele este cam dificil sa gasesti la pretul de 50 ron, acum depinde si de perioada si durata in care vrei sa inchiriezi o camera, daca este pe o perioada mai mare, majoritatea fac un discount... poti incerca si pe http://hotelzenix.ro/preturi/... express la 50 ron, camera pentru o noapte este de la 80 ron.

TARIF EXPRESS : 50 DE LEI
TARIFE CAMERE DE LUNI PANA SAMBATA:
– camera single: 80 lei/noapte;
– camera dubla: 110 lei/noapte;
– camera tripla: 130 lei/noapte.
TARIFE CAMERE DUMINICA:
– camera single: 70 lei/noapte;
– camera dubla: 100 lei/noapte;
– camera tripla: 120 lei/noapte.
*nota: Preturile includ TVA si taxa hoteliera.
Pentru perioade mai lungi tariful se negociaza la receptia hotelului.

| Ro_Tudor_1996 explică:

Poti fi mai detaliat? La 3 sau 2 stele as vrea.