| Mămăruţa10 a întrebat:

As vrea niste trasee turistice din Romania. O excursie unde ati fost si voi si chiar ati fost impresionatihappy. Un site ceva unde sa pot gasi exemple de trasee turistice.Sa nu fie nici prea plictisitoare muzee, sa fie peisaje, o rezervatie naturala ceva? Multumesc! Cel mai interesant primeste funda!

2 răspunsuri:
| Ella3133 a răspuns:

Iti poti face singur/a traseul dupa bunul plac cu ajutorul unei harti turistice a tarii, pe ea iti da manastiri, pesteri unele chiar si case memoriale bine si chestii de genul...(si peisaje parerea mea este ca cele mai frumoase sunt la mute pe Transfagarasan ) acum succes in a gasi ceea ce iti placewinking

| MoneyMoney a răspuns:

FOARTE multe idei pe http://www.amintiridincalatorie.ro mergi acolo şi vei găsi ceea ce vrei!