| imc1995 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un volan pentru pc pana in 200 lei ce-mi recomandati funda :X:*

3 răspunsuri:
| KeepCalm a răspuns:

Vand volan+pedale(este nou, nefolosit) Ferrari.Compatibil cu.PlayStation 3.PlayStation 2.PC.Gamecube.Wii.(ferrari license product)...Pret.125 ron... 0741009334 -> Anuntul este luat de pe un forumhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Volan Genius Speed Wheel 5 Pro NOU! 50 RONi ( in magazin este 140RON) - Contatct:privat sau 0723888366

| Xdeko a răspuns:

Salut. Am si eu volan cumparat de circa o luna. E folosit doar o singura data, e in cutie cu folie pe el, e nou. "Trio race F1/ F1 Racing Wheel, for PC, PS3, Wii Games " volanul este de la GENIUS contine si pedale, nu necesita driver, (e cu serva, nu cu butoate la receptarea miscarilot) 100 Ron Daca te intereseaza da add ID: dj.radiox