| PopStarInMyMind a întrebat:

Ati fost in Germania? Cum e? O sa merg intr-un tur al Germaniei cu familia si nu sunt prea incantata.

9 răspunsuri:
| MeeeDyana a răspuns:

Nu esti incantata? Germania e superba! Cand o sa o vezi o sa-ti doresti sa locuiesti acolo!

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce sa nu fii incantata? Adevarat nu e cea mai turistica destinatie, dar ai sa vezi multe lucruri interesante.

| clauss a răspuns:

E frumoasa, fff civilizata, oameni de treaba, o sa ti placa, drum bun

| Monykka a răspuns:

Este o tara superba... Oameni unul mai bun ca altul, multe chestii de vizitat si eu am fost si la inceput si pe drum nu prea vroiam dar cand am vazut-o mi-a parut rau ca stau doar 1 saptamana... Iti zic eu ca iti va placea:Concluzie : Germania e o tara minunata:* Drum buuuun:*

| Purification a răspuns:

De ce sa nu iti placa? Am fost si eu.E destul de frumos. E o tara minunata.O sa ai ce vedea, orasele sunt primitoare. oameni la fel...Si o sa ai parte de liniste.Iti urez Drum Bun si sper ca te-am ajutat.

| Sprite a răspuns:

Nu te ingrijora, sunt pe cale de disparitie tinerii incantati sa mearga in excursie cu familia. Adevarul este ca putea fi si Honolulu in loc de Germania, tot rece te-ar fi lasat. Ia spune pe bune, cu cine ai fi vrut sa mergi de fapt? happy

| mickeye a răspuns:

Numai cocalarilor și pițipoancelor le place Germania.Germania e o țară oribilă.E mult mai frumos în România(Ardeal).

| AndaAndaAnda a răspuns:

E super in Germania! Eu am fost si ma duc iar luna asta! Poti vizita Europa-Park! E super!

| AndaAndaAnda a răspuns:

Mickeye, tu esti un taran care nu a fost acolo si nu ai de unde sa stii!