| thebest_6021 a întrebat:

Ati fost in tari straine? Daca da cu ce agentie de turism? Eu cu Tarom! Voi? Si unde? Eu in Egipt!

Răspuns Câştigător
| andreushk a răspuns:

Cu tarom am fost in egipt si turcia love struck... in bulgaria am mers cu autocarul happy
a fost minunat in egipt love struck

4 răspunsuri:
| oana_5307 a răspuns:

Am fost in spania tot cu Tarom

| unknownn a răspuns:

Hai sa ne laudam,pai am fost in: Japonia,Egipt,Spania,Franta,Germania,Statele Unite,Elvetia, Austria, Ungaria am fost si la Dubai da era prea ieftina o camera si nu am stat la hotel
Am mers cu agentia de turism al lui tata
Apropo:Cu ce te incalzeste acest lucru?

| neo787840 a răspuns:

Spania ( Valencia,hotel Palau de la Mar) cu Tarom,Grecia ( Insula Corfu,Sandy Beach Hotel) cu Aegean,Grecia (Insula Thassos, hotel Ilio Mare), cu masina.
Eu unul iti recomand Valencia.Ai ce vedea acolo.Mie nu mi-au ajuns 5 zile sa vad tot ceea ce este de vazut acolo.Si crede-ma ca ai ce vedea.

| deea_7942 a răspuns:

Eu cu Vilextur Bucuresti in Grecia, Turcia si Ungariabig grin