| iuliana21 a întrebat:

Ati fost la TASNAD? as vrea parerea celor care a fost

Răspuns Câştigător
| GreenSky a răspuns:

Eu am fost...
e superb strandul de acolo...doar k e apa foarte calda.pff
am fost anul trecut prin iulie...deci iti dai seama pe caldurile alea cum e sa stai in apa fierbinte...bine ca au si o piscina cu apa rece...
iuliana vrei sa mergi?

6 răspunsuri:
| claudya a răspuns:

Unde in Tasnad... la unitatea militara de acolo?

daniela
| daniela a răspuns:

Am fost acum cativa ani. Localitatea parea cam moarta dar fiind cu masina mi s-a parut excelent pozitionata pentru excursii de toate felurile si tipurile. Intr-o zi am facut Lacul Rosu, Cheile Bicazului si barajul de la Bicaz, in alta zi am fost la Sighisoara, o alta zi am petrecut-o in Miercurea Ciuc (ai ce vedea) si la lacul Sf. Ana, mai sunt o gramada de biserici gen cetati in zona si mici conace ce poti sa le vezi...

| PAULsighet a răspuns:

E superb sunt bazine cu apa termala te relaxezi in ele eu zic sa mergeti e foarte relacant laughing

| iuliana21 explică:

Eu ma duc des( cam o data p luna) si am vrut sa vad cui ii mai place

| mitica_6163 a răspuns:

E vorba de Tusnad?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am facut si armata acolo in 2002-2003. Pe atunci nu era asa de multa lume dar acum de cativa ani sa construit mult si sau bagat bani grei in turismul de acolo. E frumos si eu merg in vara asta tot acolo. Pt cei ce nu au fost inca sa incerce ca merita.