| deea01 a întrebat:

Ati fost vreodata in China? Sunt foarte curioasa cum este acolobig grin

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au fost prietene de ale mele, foarte aglomerata, China se intinde pe o suprafata extraordinar de mare, nu poti vedea decat cateva orase si asta din fuga, este frumos, dar inghesuiala, este colorata, vie are culoare si viata. Monumentele casele sunt dantele, mancarea este foarte buna, ei sunt aproape vegetarieni, au bucati foarte mici de carne pentru un mediu, acum probabil ca depinde unde mergi, n-am fost si nici nu cred ca mi-ar placea, este exotica dar prefer o Grecie mai aerisita.

Răspuns utilizator avertizat
| Alinaga a răspuns:

Da etse foarte frumoasa si oameni oarte foarte primitori si o mancare extraordinara nu asa cum se zvoneste pe aici din contra cred ca cele mai bune mancaruri sunt la ei

| Chαяtreux a răspuns:

As vrea sa merg