| Mwhahahaa a întrebat:

Cum vi se pare satul Gulia? Intreb, pentru ca eu sunt din Bucuresti, si am niste neamuri pe acolo, cred ca in acest weekend o sa ma duc cu ai mei pe acolobig grin...Intreb pentru ca nu am fost niciodata pe acolo si sunt curioasa sa vad voi ce pareri aveti... p. s... E in Dambovitzathinking multumesc kiss

5 răspunsuri:
| Mwhahahaa explică:

Aici gresesti foarte mult @vovexrobu...
Daca nu stii, mai bine taci...Decat sa vorbesti ce nu trebuie...Pe bune acum, nu am fost niciodata dar nu e chiar asa cum spui tu, nu sunt numai oameni alcoolici.in acel sat...
nu sunt numai copile de 15-16 ani cu "juniorii dupa ele".
Nu toate satele sunt la fel.
Iti spun doar ca in acst sat sunt numai romani. Cred ca intelegi la ce ma refer.
Stiu din spusele celorlalti.
O sa ma duc sambata sau duminica pe acolo(cred)
Si dp aceea o sa te lamuresc si pe tine.winking

See you soon :*

| covexrobu a răspuns:

Pai habar nu am. Dar cam peste tot ce poti vedea este multa saracie multi oameni beti cu foarte putina cultura a si era sa uit femei in varsta stand in poarta si barfind. Copile de 15-16 ani cu juniorii dupa ei din cauza ca nu a avut cine sa ii invete nimic parintii fiind ambi alcoolici. DIn pacate este trist dar este purul adevar despre satele din romania.

| covexrobu a răspuns:

@stardoll nu vorbeam doar despre satul ala vorbeam de toate satele de la noi. Si care e problema daca sunt numai romani? Nu ai vazut copile romance care la 15-16 ani au copii la randul lor? eu cred ca ce am descris eu este valabil pentru toate satele romanesti. Si ai sa te convingi dupa ce o sa treci si o sa vezi. Eu nu locuiesc la tara dar nici nu imi doresc asta.

| Elena97M a răspuns:

Gulia in dambovita thinking
este sh` in suceavahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te si ai sa vezi! ca intrebi ca sa te afli in treaba...