| 0pufarinA a întrebat:

Ati fost vreodata in Mramures? Daca da v-a placut?
Daca nu ati fost v-ati dori sa mergeti?

Răspuns Câştigător
| tripleM a răspuns:

Eu sunt din Maramures, mai precis Baia Mare si stiu multe persoane care au venit aici in special din Bucuresti si au fost foarte placut surprinse despre locurile din Maramures... e fain oricum big grin Sunt multe atractii.

7 răspunsuri:
| MadalinaDaiana a răspuns:

Nu am fost big grin
As vrea sa merg intr-un fel dar am auzit ca nu ai ce vedea tongue
In moldova e ff fain :X
PoooOOOooooP :*

| GabyAdicaEu a răspuns:

Am fost, este o zona ok, nu foarte avansata dar merita!

| 0pufarinA explică:

big grin Eu sunt din Maramures dar sunt curioasa ce parerea are lumea in general despre acest judet

| 0pufarinA explică (pentru tripleM):

Si eu sunt din Baia Mare big grin

| moonlight2134 a răspuns:

Si eu sunt din Baia Mare, si chiar toti care au venit sa viziteze judetul au fost placut surprinsi de ceea ce au vazut. E un judet superb ce merita vazut! happy

| anelize a răspuns:

Dap am fost,eu sunt din focsani, si mi-a placut foarte tare, as mai reveni acololove struck chiar mi-a placut:pe...pop

| ioanionel a răspuns:

Mi-as dori sa merg, va rog dati-mi niste adrese de pensiuni sau hosteluri, eventual niste site-uri.