| alexandra_1780 a întrebat:

Ati vizitat venetia? ce ati vazut interesant?

Răspuns Câştigător
| DMV a răspuns:

Ai facut poze cu capra? Trimite-mi si mie.

11 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

DA! In afara de cele stiute si rasvizitate de tot boborul de pe toate cele meridiane... ar fi pacat sa nu vizitezi Muzeul de Arta Erotica! E undeva pe o straduta, daca stai in Piata aia mare,... avana in stanga Turnul ala inalt, al Primariei, cu Palatul Dogilor in spate, o iei in dreapta, printre coloane, cam pe la jumatatea pietii, pe stradute, >>> ai grija la buzunare! - sunt foarte inguste stradutele! - si, la vreo 7/8 minute, trebuie sa-l gasesti! Are firma mare pe perete! Cel mai sigur e sa intrebi localnici, sau vanzatori de magazine de prin zona! Intrarea era, acum 3 ani - 10 euro, dar ii merita cu prisosinta! Ar fi bine sa ai ceva banuti la tine, pentru ca la intrare, la parter, este un fel de sex shop, cu tot felul de tentatii! Success!

| DMV a răspuns:

Cea mai ciudata impresie care mi-a lasat-o un SexShop a fost unul din Budapesta. Cand deschizi usa se declanseaza un mecanism care impinge o capra gomflabila in fata ta care behaie intr-un mod foarte senzual. Efectul e garantat.
Iar despre Venetia, in afara de obiectivele de rigoare, da o tura si pana la Bienala de Arhitectura, e pana prin noiembrie. Se merita sa o vizitezi si daca esti neinitiat, iti deschide orizonturile. Ca sa o vizitezi toata ca lumea iti trebuie cam o saptamana, asa ca intreaba la intrare directii catre cele mai importante/controversate/discutate pavilioane si obiective.
Intra si pe net si fa-ti un plan vizitare http://www.labiennale.org/en/art/exhibition/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, daca vrei, trimite-mi un mesaj pe privat si iti trimit poze, sa vezi singura ce minunat e happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@dmv laughing cu capra nu... Ma refeream la oras...tongue

| miriam a răspuns:

Imi doresc foarte mult sa o vizitez, sper sa am ocazia!

| alexandra_1780 explică:

Pt PsihoSex pe bune, nu e vrajeala? nu stau in venetia, dar am fost de multe ori acolo... daca zici ca e pe bune o sa caut pe net

| brunetzicka a răspuns:

Ai ce vizita...deci du-te ca am fost si eu`...super mistohappy

| Cristiano_4083 a răspuns:

E fumos am fo si eu du-te eu zic...

| constantinlucia a răspuns:

Un loc minunat de unde vei avea clipe de fericire si vise multe mai ales sa fii cu prietenul sau sotul

| sorin a răspuns:

Venetia e interesanta din toate punctele de vedere, pandorabox.

| SweeTLemon a răspuns:

Venetia se remarca prin numeroasele sale poduri in special Puntea Suspinelor... dar daca mergi in Venetia si nu te plimbi cu gondola, nu are nici un farmec! Am fost de cateva ori si e destul de frumos