| s0nya a întrebat:

Ati zburat(mers) vreodata cu avionul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De multe ori, dar trebuie sa iti marturisesc ceva...frumos n.am ce zice, rapid, comod(cat de cat)dar si frica e pe masura!

18 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Da, am zburat o singura data cand am vizitat Viena.

| hashe86 a răspuns:

Am zburat si eu de 2 ori si mi a placut enorm, as merge oricand cu avionul si recomand tutturor sa o faca.
din fericire am avut 2 zboruri ca la carte, fara turbulente, fara incidente la decolare si aterizare.
iar privelistea de deasupra norilor face toti banii tongue

| Ecaterina a răspuns:

Da am zburat cu avionul atunci cand am mers sa'mi vizitez bunicul la Moscova.

| andi a răspuns:

Nu din pacate, dar mi-as dori!winking

auran
| auran a răspuns:

Nu si nici nu cred ca am curajul sa o fac, desi, mi-ar placea sa vad frumusetea tarii de sushappy

| hugin a răspuns:

Da. Si am prins odata la aterizare si un curent naspa care a cam miscat avionul. Noroc ca pilotul nu dormea la munca si a reusit aterizarea. La decolare ii mai fain big grin

| Dr.StomatologG.G. a răspuns:

Da, de cateva ori. Superb, cine nu a zburat nu stie ce pierde.Joi plec din nou cu avionul, de abia astept big grin

| Bianca26bb a răspuns:

Da, dus si intors (Bucharest-Amsterdam)... Si a fost foarte frumos... pacat ce era noapte... Si nu am vazut prea bine locurile joc... insa... stiti ce frumos se vede turnul Eiffel de sus? Parca era un vis love struck!

| anida a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De. n. ori, senzatia e minunata si sa te afli in aer e superb, nu exista grad de comparatie e... mirific.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singurul lucru care ma deranjeaja e ca mi se-nfunda urechile, se mai intampla cuiva? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recunosc ca imi este extrem de frica, din pacate, mai ales dupa ce am vazut la tv prabusiri si alte chestii. Am mers pana in Turcia cu masina (22 ore de condus) si in Grecia tot cu masina dar cred ca daca ar trebui sa ma duc mai departe, probabil mi-as lua inima in dinti, o dusca de whisky si as fi gata de decolare big grin

| DiMoDi a răspuns:

Am zburat şi eu de câteva ori. Mărturisesc că nu îmi place sad Nu e vorba de frică ci de faptul ca nu vezi nimic din locurile pe unde treci. E adevărat că se câştigă mult timp, dar pierzi la capitolul peisaje. Eu prefer maşina, dacă nu e mare graba happy

| oooooooo a răspuns:

Da.de doua ori. dus-intors. m-am dus cu unul mic si m-am intors cu unul mare. dar mi se parea ca merge prea incet.
mi-a placut l-a decolare si la aterizare. a fost super senzatia.

| SweeTLemon a răspuns:

Da am fost...in Mallorca... a fost frumos dar scurt laughing

| s0nya explică:

Si mie mi se intampla mereu cand zbor cu avionul

| s0nya explică:

(cinu)

| roxanniku a răspuns:

Da.