| MacMac3 a întrebat:

Aveti idee cam cate ore faci din Romania - din Nord, zona Sucevei- pana in Franta -prin Sud?! funda!

Răspuns Câştigător
| DoamnaGărgă a răspuns:

Pai, cu masina vreo 2 poate 3 zile, la fel si cu autocarul iar cu avionul ...cateva ore,

7 răspunsuri:
| Andrei07565486 a răspuns:

20-28 ore, acum depinde si cine e la volan si ce masina conduce, si de preferat ar fi sa pleci din tara noaptea. funda?

| slayshock1 a răspuns:

Depinde cu ce mergi saca mergi cu avionu faci 3 ore SIGUR daca mergi cu masina faci 2 zile. Funda big grin

| Ripqer a răspuns:

Cu autobuzul vreo 2-3 zile cu avionul vreo cateva ore.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cu avionul? Cu trenul? Cu autocarul? Cu bicicleta? Pe jos? Nu crezi ca ar trebui, totusi, sa precizezi un mijloc de transport, sau ceva?

| CocaColaKerry a răspuns:

DiN Romania Nord pana in Franta sud Faci vreo 18 ore-20 ore fara oprire

| caian a răspuns:

Cu avionul faci 2 ore si 10 minute am fost si eu cu avionul in franta

| anonym_4492 a răspuns:

Pe jos cel mai putinwinking