| SandaU a întrebat:

Cate ore faci de la intrare in Franta pana in Nice?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Din câte știu 40 de minute faci dacă mergi cu o viteză regulată.

| mixxjim a răspuns:

Cam juma de ora, Nisa e la intrarea in Franta :) Poti sa-ti configurezi traseul si sa vezi si cat faci, si traseul, si harta, si multe alte informatii cu asta http://www.viamichelin.com/
Introduci numele localitatilor si ce alte informatii mai crezi ca-s utile si el iti calculeza. Eu l-am folosit foarte mult si a fost foarte corect. Trebuie sa tii cont ca durata o calculeaza la viteza maxima legala admisa.

| Mariusflo a răspuns:

Nu sunt foarte mulţi kilometri. În jur de 20-40 de minute.

| MozZatY a răspuns:

Salut, nici 20 de min nu faci, cred ca sunt vreo 15 km laughing

| SandaU explică:

De la intrare prin Italia, am uitat sa specific, E80