| TeddyCool100 a întrebat:

Bani webkinz, cum fac?

Răspuns Câştigător
| cυρcαкє a răspuns:

Pai sunt multe metode:

-la jocuri
-daca muncesti
-daca vinzi pietre pretioase( de la zona colectionarilor)
-daca castigi pana-n locul 3 la stadion

Astea suntbig grin. Sper ca ti-am fost de folos.happy

8 răspunsuri:
| SayMeSayYou a răspuns:

Joci jocuri si faci bani multi. Funda?:d

| Ciprian a răspuns:

Cu grija

| ClaraConstiantin a răspuns:

Prin jocuri, la biroul de angajari, vinzi nestemate la zona colectionarilor, concurand la stadion si daca participi la activitatile orei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa de duci la galeria de jocuri si joci jocuri... aaa, era sa uit, daca vreti sa economisiti bani la inceput, cand va faceti camera, puteti faceti in felul urmator:intrati la WShop, dati la "teme pentru camere" dati la norisori si cumparati de acolo.big grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jucandute sau activitatile zilei orei sau la biroul de angajari sau adoptand mai multe animalute

| Theda a răspuns:

Eu stiu o gramada de metode si o sa le enumar:
-sa te joci jocuri in galeria de jocuri
-sa te duci la mina si sa gasesti pietre
-sa te joci pe activitatile zilei care sunt in fiecare ora
-sa te duci in padurea fermecata pana ce da-i de singurul joc pe care-l poti juca laughing
-sa faci slujbe
Cam atat.Mai exploreaza si tu si vezi poate mai gasesti. Sper ca ti-am fost de ajutor big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa muncesti? eu stiu o cale muuuuult mai usoara iti pot face 500 de bani in 40 de secunde. daca ai nevoie de bani contacteazama pe id-ul meu codruta_miss dar am nevoie de parola ta ca sa-ti fac bani vezi tu ce sa faci vorbim pa!starstar

| SelinaEmma a răspuns:

Bani webkainz ii faci la zocuri