| LucAndrei a întrebat:

Cum faci cel mai usor bani pe Webkinz?

31 răspunsuri:
| WebkinzRomania_4948 a răspuns:

In fiecare zi dam CODURI Webkinz
pe site-ul oficial Webkinz Romania:
www.WebkinzRomania.ro
:)

| AmyGrigoriu a răspuns:

Poti sa dawnloadezi un program care sa iti faca multi bani la uni am vazut ca au mai nult de cat 10000 iti zic eu pe mine ma cheama Alice am 10 ani cu placere daca te-am ajutat cu ceva.

| amyhotgirl a răspuns:

Pai joci Fantana dorintelor 2. Joci Roata wow! dai la animalutele mele apoi la,, Imi iubesc animalul" sau ceva de genu. Sau iti vinzi unele lucruri nefolositoare la W SHOP. Sau te duci sa lucrezi undeva

| Alesandra98Webkinz a răspuns:

Am eu un sfat... sper sa-ti fie de folos.Am vorbit eu cu cei de la webkinz si mi-au spus ca la coltul lui quizi. daca vrei iti fac eu bani.Nu iti fie frica ca nu sunt genul de fata care sa minte sau sa fure si iti promit ca daca imi dai numele si parola si codul o sa iti fac bani. Daca iti iau ceva de acolo fa-mi ce vrei.Promit ca o sa fiu responsabila de contul tau si de animalut si o sa intru in fiecare zi.Add: me.brukkyXOXO@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai du-te la fantana dorintelor sau la bingo sau vinde si tu ce nut trebuie sau la coltul lui quizy e amuzant faci pana la 200 de kincash sau mai iat un webkinz pune-l pe acel cont si mai primesti kinzcash nu neaparat sau joacate pe jocuri si nut mai cumpara multe chesti eu la animalutul meu nu-i iau mancare ca im daubani da sa stii ca nu-i loam asa multa cand aveam decat 2555 kinzcash acu eu am 4600 chestia e ca eu im vant ce n-am nevoie si ma uit inainte de a cumpara un articol bine si crede-ma ia cele mai ieftine articole ca eu am 3 camere o sufrajerie o camera unde dorm si o bucatarie da iat ce gasesti mai ieftin cai mai bine ok a si dam o funda ca n-am nici una poti sa ma verifici pont a si la bingo te duci cand il gasesti la ziar ok happy dar te rog dam o funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin jocuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut eu am aceeasi intrebare da stiu si eu ca trebuie sa joci whell of wow sau fantana dorintelor eu in 2 saptamani am facut 10. 000 de kinz chas ca am facut mai multe de exemplu mam jucat pe jocuri si nu uita du-te la curio soph si du-te pe ultima chestie e vanatoare de comori si alege o mina si dupa aia alegi o piatra. ai trei sanse pe zi adica cand te duci alegi trei pietre. daca cumva ai gasit o piatra o poti vinde la tipu ala si iti arata cati kinzchas castigi daca eu vinzi lui daca vrei sa faci acea coronita a minuni care o pui in cap la webkinz da trebuie sa aduni toate nestematele daca vrei coronita pppaaaaahappyhappywinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sal vinzi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai multi au aceeasi intrebare dar daca te joci la whell of wow o sa castigi bani sau te mi joci si la fantana dorinteleor 2. joci jocuri si iti sugerez sa te joci la cash cow 2 fiindca in vreun minut castigi vreo 14... asa ca cam asta ar fi raspunsul meu sau poti sa te mai joci la gradina magica sau cum sa numi si la curi shop la ala cu pietrele pretioase. hai pa-pa vezi ce faci cu banii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la coltul lui quizy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meri la roata wow la fantana dorintelor si la toate activitatile si te joci pe contul lui quizy si vinzi toata casa singer o sa ai multi bani si sa joci multe jocuri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspun la intrebari si ma joc pe jocuri cu biliard si dame...asa fac eu mai multi bani pe webkinzlaughing...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu. descarci programe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra la ultimu joc"zingoz pop"si in 5 mine faci in jur de 70 de kinzcash

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primulrand iti vinzi tot ce nu ai nevoie din casa, apoi faci toate lucrurile posibile cu care poti castiga puncte.NU DESCARCI PROGRAME SAU ALTE PORCARIII!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai este foarte usor: te duci la coltul lui quizzy, iti iei cadoul zilnic, faci o slujba, si mai ales la jocuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te joci pe jocuri si la coltul lui quizi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai! Poti sa iti faci multe conturi de proba, sa cumperi lucruri scumpe si sa le trimiti in k9inzpost la contul tau! Si fiindca nu poti sa dai pe contul de proba la activitati si kinzpost, trebuie sa te duci undeva pana apare kinzpost la reclama!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jucand jocuri cat mai des

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde se gaseste Roata wow ziceti-mi va rog FUNDAAA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumperi daca ai ban multi si cumperi multi webkinji.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

WoW stiu... te duci la:... Qwzk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cel mai simplu este prin jocuri (galeria de jocuri, arena, etc.) sau chiar si prin concursuri la stadion sau poti sa vinzi, dar daca iti trebuie un anumit lucru sau vrei sa mai infrumusetezi camera cu lucruri noi bagi in stok lucruri vechi, intri la clubul prietenilor in spatiul pentru. schimburi si faci schimb super simplu! :-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa dau laarcade adica jocuri si sa faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te joci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joci carti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai terbuie sa joci carti

| KhloeAfterDark a răspuns:

Ei bine, depinde cum o iei.Eu iti recomand sa joci jocuri, eu asa fac. Te si distrezi si faci si bani.Vezi,acolo,la jocuri, sunt unele pe la sfarsit la care castigi decat dand un click.(Ex:Fantana Dorintelor, si mai e unul, o roata colorata in nunte calde, ca cea din manualele de desen.La jocurile astea decat dai un click si poti sa castigi la roata si 100 de coins. Din pacate, nu poti sa le joci decat o data pe zi, deci adu-ti aminte cand deschizi calculatorul!

| Ioana_Iony_1999 a răspuns:

1.Joci jocuri
2. Biroul de angajari
3.Curio shop
4. Poti adopta un alt animalut (iti da de fiecare data 2000)
5.Te loghezi in fiecare zi.
6. Faci misiuni in adventure parck.
7.vinzi lucruri ce nu le folosesti...
8. Poti ruga un prieten sa iti trimita cadou... daca nu iti place il vinzi
9.Mai multe jocuri laughing
10.Coltul lui Quizi.
Cam asta fac eu si sa stii ca intr-o zi castig 3000-5000 kc. (kinzcash). Sper ca te-am ajutat.Paa