| crisnad a întrebat:

a fost cineva cazat la pensiunea Oltour din Caciulata? as vrea sa merg in concediu, prezentarea lor este frumoasa dar nu am gasit nici un review, nici pozitiv nici negativ si nu stiu ce sa cred. daca a fost cineva acolo sau a auzit ceva il rog sa imi impartaseasca opiniile. multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

E o statiune destul de frumoasa, conteza ce traiesti nu ce spun altii, conditiile de cazare sunt neimportante pentru mine daca ma duc sa ma plimb

| crisnad explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Merg cu 2 copii mici.pentru mine conditiile chiar conteaza si nu as vrea sa am surprize neplacute. un minim de confort si de curatenie este necesar. deci, daca cineva a fost acolo il rog sa imi dea o parere. multumesc